Meta: Në ora 21:00 ju ftoj të më ndiqni LIVE në Syri TV

278

Kreu i shtetit, Ilir Meta, reagoi sërish pas tubimit të sotëm. Ai njoftoi se do jetë në një intervistë te Syri TV në orën 21:00

“Të dashur miq,

Populli shqiptar sot foli qartë dhe zëri juaj u dëgjua nga të gjithë. ????????

Por gazetari i mirënjohur Çim Peka ka ende disa paqartësi. Ndaj në ora 21:00 ju ftoj të më ndiqni LIVE në Syri TV,” shkruan Meta.