Ndodhi dhe kjo: Del fotoja “historike”, Rama, Tahiri, Gjushi dhe Klosi festojnë në dasëm tek Avdylajt

474

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka postuar një foto në Facebook, ku është kryeministri Edi Rama, sëbashku me ish-ministrin Salimir Tahiri, kryebashkuan e Durrësit Vangjush Dako dhe ministrin Blendi Klosi duke festuar.

Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, në këtë foto Rama bashkë me ish-ministrat dhe ministrat ëhstë duke festuar dasmën tek Avdylajt, të cilët përmenden në përgjimet e vjedhjes së votave.

Berisha shkruan se personat e tjerë në krahë të zyrtarëve të lartë të Rilindjes janë vetë Avdylajt, partnerë të PS-së në vjedhjen e zgjedhjeve.

Ja postimi i Berishës:

Nje foto historike per narkoshtetin apo shtetin e mafies se droges!

Edvin Avdyli, Gjush Avdyli, Blendi Avdyli, Sajmir Avdyli festojne ne dasem tek Avdylet! sb