“Po heshtin sikur nuk ka ndodhur gjë”, denoncimi:Vdes një nga badigardët e Ramës, tjetri në gjendje të rëndë

355

Ish-kryeministri Sali Berisha ka nxjerrë një  denoncim paraditen e sotme, në lidhje me kryeministrin Edi Rama.Berisha shkruan se ekskorta e Ramës është aksidentuar në Librazhd dhe ka ndërruar jetë një nga truprojat e tij, ndërsa tjetri është në gjendje të rëndë.

POSTIMI I BERISHËS
Akuzohet narkopolicia se fsheh pasojat e rënda të aksidentit të Edvinit në Librazhd.
Thuhet se njeri nga badiguardët e tij ka ndërruar jetë dhe tjetri është në gjendje të rëndë.
Iu bëj thirrje mediave të hetojnë këtë çështje.
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb
Përshëndetje doktor po qarkullojnë lajme që mund të ketë vdekur njeri nga 2 bodygardët që shtypi eskorta e Ramës. Tjetri është në gjendje të rëndë por policia dhe garda heshtin sikur nuk ka ndodhur gjë./I Hapur/