Presidenti i Komisionit Europian Jean-Claude Juncker neser do flase në Parlamentin grek

1184

Në një seancë plenare të Parlamentit Grek, me një axhendë të posaçme, Presidenti i Komisionit Europian Jean-Claude Juncker do të flasë nesër, të enjten, më 26 prill 2018, në ora 13:00.

Jean-Claude Juncker  do te pritet nga Presidenti i Parlamentit Grek, Nikos Voutsis. Takimi do të ndiqet nga Presidenti i Republikës, Prokopis Pavlopulos dhe Kryeministri Alexis Tsipras.

 

 

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: