Rebelohen refugjatet, proteste per kushtet e jeteses

689

Athine / Sot rreth 50 refugjate dhe emigrante kane protestuar sot pak kohe me pare ne rrugen kombetare  Athinë – Korinth, per permisimin e kushteve te jeteses qendren hot spot te Aspropyrgos.

 

 

 

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: