Takimi Rama – Basha, kryeministria propozon të hënën tek Pallati i Kongreseve

Foto e Ditës Kryesore

rama-basha ne focusnewsKryeministria propozon orën 17:00 të së hënës si orar për të zhvilluar takimin mes kryetarit të PD-së Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama lidhur me reformën në drejtësi.

Burime nga Ora News bëjnë të ditur se takimi propozohet të mbahet në Pallatin e Kongreseve