Turqi/ Bie helikopteri , 4 të vdekur

933

Sipas njoftimeve të medias lokale, një helikopter ushtarak ra në një zonë banimi të Stambollit. Katër vetë u vranë dhe një i plagosur, sipas raporteve të para
Këtë e pëlqejnë %d blogues: