Gjendet pas tre vitesh vajza e zhdukur nga Durrësi: Isha në…

Aktualitet

Policia ka bërë të ditur se 23-vjeçarja me iniciale K. .C ishte larguar nga banesa më 22.09.2014.

Ndërkohë gjatë deklarimit të dhënë para oficerit  të Policisë Gjyqësore, ajo ka deklaruar se është larguar me dëshirën e saj dhe se ka shkuar në Gjermani si emigrante.

Mësohet se materialet për këtë rast i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.