Greqi: 16-vjeçari humb jetën teksa punonte me traktor

Greqi

Një 16-vjeçar ka ndërruar jetë mesditën e sotme në spitalin e Agios Nikolaos, i cili teksa po bënte punë bujqësore në zonën e Krustas Lassithiou, u bllokua në traktorin.

Menjëherë ka mbërritur autoambulanca e EKAV-it, e cila e ka dërguar në spital si dhe një zjarrfikës, por plagët e tij kanë qenë aq të rënda sa ka ndërruar jetë.