Greqi : Aksident, humb jeten 27-vjeçari shqiptar me motorr

425

Një djalë i ri, i moshës 27 vjeç, vdiq në orën 12:40 të Mërkurën pasdite kur një motor me të cilin po hipte në makinë u përplas me një kamion marrëse në kryqëzimin e bregdetit me rrugën Zefyrou në Voula.

Sipas policisë, kamioni po udhëtonte në rrugën Zefyrou, ndërsa shoferi fatkeq i motoçikletës në rrugën bregdetare nga Voula për në Glyfada. Të dy automjeti dhe motorri  u përplasën, duke u vrarë 27 vjeçari.

27-vjeçari nga Shqipëria nuk mbante skafandrën në kokë. Ai u transferua në spitalin në Voula, por për fat të keq ishte vonë, pasi ai kishte humbur jetën.