“Kandidati i PS-së, lidhur me prostitucionin në Itali”

Aktualitet Lajme

divjaka-2Divjakë – Ish-sekretari i Partisë Socialiste për Divjakën, Beti Mone thotë se kandidati i majtë Fredi Kokoneshi ka qenë tutor prostitutash. Ai akuzon vëllanë e kryebashkiakut të Divjakës se e ka dhunuar dhe se ai ka kërcënuar mbi 100 banorë të kësaj zone për të votuar për të vëllanë.

“Po rrija ulur në sediljen time në makinë, me xhamin e hapur. Papritur del nga makina monstra e Divjakës, Loni Kokoneshi, shtyp butonin e siguresës së derës së makinës time dhe me pabesi siç e ka kjo lloj race e familjes së tij, fillon e godet me grushta duke mbajtur edhe çelësat e makinës në grusht. Më goditi në fytyrë, në kokë, në brinjë, në krahun e zemrës”, sqaroi ai.

Për më shumë ndiqni videon