34-vjeçari shqiptar kthehet në burg pasi mbaron lejen, por kapet me heroinë

248

Një shtetas 34 vjeçar shqiptar që vuante dënimin në burgun Domoku u me 8 vite e 9-të muaj përpoq të fuste heroinë pas kthimit te një pushimi të rregullt të një leje, por dështoi. Më 4 nëndor ati ju gjetën nën rrobat e tij mbështjellë me qese najloni 4 gram heroinë, raporton gazeta lokale lamiareport.gr

34-vjeaçari vunte denimin për trafikim lende narkotike dhe mbajtje arme. ai është derguar në Prokurorinë e qytetit te Lamias