Chiara Ferragni dhuron të ardhurat nga koleksioni i saj në luftën kundër koronavirus!

772

Chiara Ferragni që nga momenti i parë përmes mediave sociale u bëri thirrje njerëzve që të qëndrojnë në shtëpi që të mos infektohen me koronavirus.

Përmes Instagramin e saj, inluenceri i famshëm njoftoi këtë herë se koleksioni i saj i ri është publikuar në bashkëpunim me biskotat Oreo dhe se të gjitha të ardhurat nga shitjet do të shkojnë për të luftuar COVID-19.

Në veçanti ajo tha: “Koleksioni i ri i kapsulave me edicion të kufizuar Chiara Ferragni Collection x Oreo është në dispozicion dhe të gjitha të ardhurat nga shitja do të shkojnë në spitalet italiane për të luftuar coronavirusin”.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: