Greqi/ Mbante ne dore 50 euro, vritet 18-vjeçari shqiptar

2259
Shpetim Zinxhiria

10 minuta · 


Vritet18-vjeçari shqiptar ne Kavalla. Ngjarrja ka ndodhur rreth ores 11.00, shqiptari mbante ne dore nje kartomonedhe 50 euro. dhe është vrarë me armë zjarri. Shqiptari mbante ne dore nje kartomonedhe 50 eurosh…shkon ne 182 numri i vrasjeve dhe 11 te vrare për kete vit
Këtë e pëlqejnë %d blogues: