Tragjedia: Nëna sëbashku me fëmijën hidhet nga kati i 5-të

475

Greqi/ Një vdekje tragjike kanë gjetur sëbashku një nënë me foshnjen e saj. Ngjarrja ka ndodhur sot pasdite ne orën 16.30 në zonën Neo Kozmos të Athinës ku kanë rënë nga ballkoni i katit të pestë ku jetonin, në rrugën Prokopiu dhe Kattsantonis, transmenton televizioni SKAJ. Te dhenat e deritanishme sipas medave vendase bejne fjalë per vetvrasje.Trupat e fëmijëve dhe të nënës u transferuan në spitalin e fëmijëve “Aglaia Kyriakou” dhe në spitalin “George Gennimatas”